تاریخچه و فعالیت ها

گواهی صلاحیت خدماتگواهی صلاحیت خدمات

شرکت مهندسان مشاور خودآوند (سهامي خاص) در سال 1371 در تهران به ثبت رسیده است. علت و انگیزه اولیه بنیانگذاران شرکت، انجام فعالیت های حرفه ای در زمینه تهیه برنامه ریزی و طراحی شهری با رویکرد تهیه طرح های بهسازی و نوسازی بافت های قدیمی و مرکزی شهرها بوده است.

به دنبال این تفکر، و با کسب تجاربی در حوزه طراحی و برنامه ریزی شهری و ورود به عرصه پروژه های مطالعات منطقه ای بویژه در زمینه امکان سنجی ایجاد مناطق آزاد تجاری و صنعتی و نیز مناطق ویژه اقتصادی از یکسو و تجارب پرباری که در ارتباط با شکل گیری و احداث شهرهای جدید در استانهای مختلف کشور برای مدیریت شرکت پدید آمد، فضای جدیدی برای برخورد تخصصی تر با مقوله برنامه ریزی شهری و منطقه ای، فراروی مدیران و همکاران شرکت گشوده شد.


به این ترتیب، عرصه اصلی فعالیت های این شرکت شامل انجام مطالعات، برنامه ریزی و تهیه طرحهای معماری و شهرسازی، برنامه ریزی توسعه منطقه ای - ناحیه ای - شهری و روستایی، برنامه ریزی توسعه صنعتی و گردشگری ، تهیه طرحهای ساماندهی بافت های تاریخی و فرسوده شهری، توانمندسازی سکونتگاههای غیر رسمی و همچنین طراحی محوطه ها، فضاهای عمومی وجمعی شهرها و طراحی پارکها و فضاهای سبز و تفریحی گردید.

از اهداف اصلي این شركت، با توجه به تجارب و تخصصهاي همكاران، ارائه خدمات فني و مهندسي به بخشهاي خصوصي، عمومی و دولتي، ومشارکت با آنان در فرآيند تصميم سازي در مقطع مطالعات برنامه ريزي ، طراحي و نظارت بر اجراي پروژه ها مي باشد.

با توجه به هدف فوق الاشاره و اعتقاد به استفاده از دانش و تجربه متخصصان و اندیشمندان علاقمند به عمران و آبادانی میهن دیرپای ما "ایران"، و ضرورت برخورداری از توان و اندوخته های صاحب نظران عرصه فرهنگ، هنر، تمدن و صنعت، تلاش کرده ایم تا نیروهای خودساخته، علاقمند و مستعد را سازماندهی کرده، گرد هم آوریم. به این ترتیب، امکانات حضور در فضای فعالیت های مفید و سازنده، برای دستیابی به توسعه پایدار ایران و ایرانی، فراهم گردید.

 

 

در حال حاضر شرکت مهندسان مشاور خودآوند (سهامی خاص) دارای صلاحیت ارائه خدمات مشاوره ای در رشته های تخصصی بشرح ذیل می باشد:

  • پايه 2 تخصص طراحی شهری با تعداد 5 كار مجاز
  • پايه 2 تخصص ساماندهی و توانمندسازی بافتهای فرسوده و سکونت گاههای غيررسمی با تعداد 5 كار مجاز
  • پايه 2 تخصص شهرسازی با تعداد 5 كار مجاز
  • پايه 3 تخصص حفاظت، مرمت، احيا و بهره برداری بناهای تاريخی و فرهنگی با تعداد 4 كار مجاز
  • پايه 3 تخصص مطالعات جغرافيايی و برنامه ريزی فضايی با تعداد 4 كار مجاز
  • پايه 3 تخصص فضای سبز با تعداد 4 كار مجاز
  • پايه 3 تخصص ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی با تعداد 4 كار مجاز
  • پايه 3 تخصص ساختمانهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی با تعداد 4 كار مجاز

cv iconدریافت رزومه کاری خودآوند(3.93 مگابایت)

لینک کوتاه